آکادمی قصر نیکان

آموزش تخصصی میکاپ عروس

با آکادمی قصر نیکان به روز باشید...

جدیدترین مقالات

شبکه های اجتماعی

آموزش تخصصی میکاپ عروس

در این مقاله قصد داریم تا به کسانی که تمایل دارند آموزش تخصصی میکاپ عروس را بگذارند و یا عروس هایی که قصد دارند برای مراسم خود سراغ بهترین آرایشگاه میکاپ عروس بروند اطلاعاتی کلی و جامعی بدهیم.شما عزیزان برای کسب اطلاعات به روز تر میتوانید با آکادمی قصر نیکان در تماس باشید.

هر زنی شب عروسی را بهترین شب زندگی خود می داند، و تمایل زیادی دارد تا در این شب زیباترین و درخشانترین چهره را از خود بنمایش بگذارد. به همین خاطر همواره در جستجوی یافتن بهترین آرایش و بهترین لباس برای این شب می گردند. زیرا دوست دارند تا چهره آنها در این شب جذاب ترین چهره ممکن بوده و در ذهن همه باقی بماند.

👰 آموزش تخصصی میکاپ عروس

آکادمی قصر نیکان برگزار کننده ی دوره ی تخصصی میکاپ عروس درتهران به صورت ورکشاپ های حرفه ای توسط اساتید مجرب و بین المللی با ارائه مدرک معتبر و رسمی

سرفصل های دوره آموزش تخصصی میکاپ عروس

آموزش کانتورینگ صورت آموزش حلقه خطی آموزش سایه شاین آموزش دو نوع میکاپ آموزش قفل کردن کرم آموزش جوان سازی صورت آموزش مخملی کردن صورت

قیمت دوره آموزش تخصصی میکاپ عروس

250 هزار تومان برای ثبت نام و مشاوره رایگان با آکادمی قصر نیکان تماس بگیرید.

👰بهترین آرایشگاه عروس

یافتن یک آرایش گر ماهر و خبره، همواره از چالش های پیش روی خانم ها محسوب می شود، این موضوع فقط محدود به شب عروسی نیست، همواره خانم ها تمایل دارند تا چهره ای زیبا و جذاب از خود نشان دهند ولی بحث میکاپ عروس برای خانم ها موضوعی کاملا متفاوت محسوب می گردد.

مهم ترین بخش میکاپ عروس

آموزش تخصصی میکاپ عروس

آرایش یا همان میکاپ عروس یکی از مراحل بسیار با اهمیت - اگر نگوییم با اهمیت ترین که از نظر خانم ها همین قسمت با اهمیت ترین قسمت می باشد – یک مراسم عروسی محسوب می گردد. در این میان شیوه طراحی و یا همان گریم صورت عروس یکی از مهم ترین بخش های همین آرایش و یا میکاپ محسوب می گردد.

آموزش کنتراس رنگ ها در میکاپ عروس (میکاپ کلاسیک)

آموزش کنتراست رنگ در میکاپ عروس

باید این موضوع را جزیی از خصوصیات زنانگی نامید. باید همواره تضادی میان رنگ چشم، لب ها و صورت خانم ها بوجود آید. هرچقدر این خصوصیت زنانگی بیشتر باشد، میزان جذابیتی که از این تضاد بوجود می آید بیشتر خواهد شد. چیزی که باعث تاثیرگذاری در این خصوصیت می گردد، میزان و نوع رنگ و جنس بکار گرفته شده در سایه چشم و رنگ رژ لبی است که برای خانم مورد نظر است که می تواند بر نتیجه کار، خود را بصورتی هرچه بیشتر نشان دهد.

میکاپ مقدماتی و میکاپ تخصصی عروس

میکاپ مقدماتی و میکاپ تخصصی عروس

برخی تصور می کنند که انجام آرایش یا همان میکاپ آزمایشی صرفا برای تمرین آرایشگر است یا حتی برخی تصور می کنند که تنها برای کسب درآمد بیشتر از مشتری است یا بقول خودمانی ما ترکه کردن مشتری است. ولی باید عنوان شود، که برای داشتن یک ارایش عروس مناسب و جذاب و بدون ایراد داشتن تمرین و آزمایش قبلی حتما ضروری بوده و در غیر این صورت حتما باعث خرابی صورت و یا میکاپ شما در داخل مجلس می گردد. در اینجا توصیه هایی را برای مجاب کردن شما در جهت انجام آرایش آزمایشی قبل از مراسم عروسی ارائه می دهیم:

انجام آرایش آزمایشی قبل از مراسم عروسی

میزان مهارت آرایشگر

مورد اول: قبل از هر چیز باید این نکته را یادآور شویم که آرایش مقدماتی قبل از اینکه تمرینی برای کار آرایش گر باشد، تمرینی است که در آن شما به میزان تبهر و توانایی آرایش گر مورد نظر پی برده و مطمئن می شوید که آیا می توانید صورت خود را برای آرایش به او بسپارید یا خیر. دلیل اصلی این کار این است که هر آرایشگری هر چقدر هم سعی در پنهان کردن توانایی های خود در مدل های مقدماتی داشته باشد، بازهم طرح اصلی مورد نظر خود و یا تم اصلی کار خود را بر روی مشتری پیاده می نماید.

آرایش مناسب صورت فرد

مورد دوم: می توان این مورد را همان موردی نامید که در محتوی مورد اول بیان داشتیم، یعنی آرایشگر متوجه می شود که چه نوع ارایشی برای شما مناسب بوده و کدام قسمت مناسب شما نمی باشد. می توان علت این کار را به این صورت توضیح داد که هر صورتی دارای ویژگی ها و نقاط مخصوص خود است، و ارایشگر باید تصمیم بگیرد که از چه مدلی برای صورت شما استفاده کند . زیرا فرم صورت ها متفاوت بوده و هر ارایشی به هر صورتی نمی خورد، می توان این را از نظر شما هم توصیف کرد که شما می بینید که آرایش مورد نظر خودتان در صورتی که در روز عروسی بکار گرفته شود به اصطلاح به شما نخواهد آمد و با ویزگی های چهره شما مناسبت ندارد.

حساسیت به مواد آرایشی

مورد سوم: می توان این گونه بیان داشت که از آنجایی که مواد و لوازم آرایشی موادی غالبا شیمیایی هستند، ممکن است در برخی از افراد حساسیت هایی را نیز ایجاد نمایند، تصور کنید که شما روز عروسی به یکی از لوازم آرایشی خود حساسیت داشته باشید، و دچار اثار حساسیت شوید یا اشک از چشمانتان ببارد که موجب خراب شدن گریم گردد، به راحتی از طریق آرایش مقدماتی شما می توانید به حساسیت خود پی برده و دیگر از آن ماده استفاده ننمایید.

برنامه ریزی مدت زمان میکاپ عروس

مورد چهارم: یکی از مواردی که تا حدودی می توان آن را بی اهمیت قلمداد کرد این است که از این طریق متوجه می شوید که مدت زمان لازم برای آرایش شما چه میزان بوده و می توان وقت با ارزش خود در روز عروسی را برنامه ریزی نمایید

مدل های میکاپ تخصصی عروس در ایران

مدل های میکاپ تخصصی عروس در ایران

 

در کل سه نوع میکاپ عروس را در ایران داریم میکاپ عروس عربی، میکاپ عروس اروپایی و میکاپ عروس ایرانی.

تفاوت مدل های میکاپ

  • در رابطه با تفاوت این ها بطور خلاصه می توان این چنین گفت که میکاپ عروس عربی از میزان لوازم ارایشی زیادی بهره می گیرد، و در این سبک بر روی چشم ها کار بسیاری انجام می شود
  • میکاپ عروس اروپایی برعکس میکاپ عربی تلاش دارد تا حد ممکن عروس را ساده نمایش داده و چهره اصلی عروس را به نمایش بگذارد.
  • البته نباید فراموش کنیم که در ارایش اروپایی نیز میکاپ کامل انجام می گیرد ولی با این تفاوت که در آن از رنگ های ملایم استفاده می شود تا عروس را تا حد ممکن عادی نمایش دهند.
  • در شیوه میکاپ عروس ایرانی نیز می توانیم به اختصار از این جمله استفاده نماییم که آرایش یا میکاپ عروس ایرانی چیزی بین این دو شیوه قرار دارد.

👰 آموزش میکاپ عروس سبک لبنانی

آموزش میکاپ عروس سبک لبنانی مدل میکاپ عروس لبنانی در واقع نوعی آرایش عربی محسوب می شود. در این ارایش علاوه بر تاکید کردن روی چشم، سعی می شود از رنگ های روشن استفاده شود، و از یک رنگ در سایه های آن نیز سعی می شود طیف های مختلف آن رنگ را بکار بگیرند. مثلا اگر قرار است از رنگ سایه کرم استفاده شود، فرد آرایش گر تلاش دارد تا از کرم روشن کار را شروع کرده و به کرم تیره سایه ها را ختم نماید. البته بین این رنگ ها نیز نباید هیچ خطی قرار بگیرد و کاملا درهم تنیده گردند.

تفاوت میکاپ لبانی و میکاپ عربی

بزرگ ترین تفاوت کار روی چشم در آرایش لبنانی با عربی استفاده از اکلیل در سایه چشم است. البته از مژه های بلند نیز باید برای نما دادن به ارایش لبنانی استفاده کرد.

👰آموزش تخصصی میکاپ عروس خلیجی

آموزش تخصصی میکاپ عروس خلیجی

دقیقا باید تفاوت و شباهت ان را مانند ارایش لبنانی عنوان داریم. در ارایش میکاپ خلیجی نیز همانند لبنانی که نوعی آرایش عربی بود، باید اساس کار بر روی ارایش چشم ها تمرکز پیدا نمایند. تفاوت این روش با روش لبنانی در این است که در روش لبنانی از رنگ های ملایم استفاده می شود ولی در مقابل در آرایش خلیجی از رنگ های تیره تر و تند تر بهره گرفته می شود.

👰 آموزش تخصصی میکاپ عروس سبک مصری

آموزش تخصصی میکاپ عروس سبک مصری

این مدل نیز یک شاخه از ارایش عربی است که کار بر روی چشم آن بیشتر از مدل عربی است. در این مدل که تقریبا با مدل لبنانی مشابه است، بیشتر از رنگ های بژ و طلایی استفاده می شود. در این روش آرایشی بیشتر از مدل عربی بر روی چشم ها انجام می شود و خط چشم از دو طرف گوشه چشم به سمت گوش ها حدود یک ساتیمتر کشیده شده و امتداد می یابد.

👰 آموزش میکاپ عروس سبک شرقی

آموزش میکاپ عروس سبک شرقی

در سبک شرقی باید از رنگ های شاد استفاده کرده و در کل می توان گفت قوانین کلاسیک را کنار بگذارید، یعنی دیگر لازم نیست کنتراستی میان ارایش چشم ها و لب ها و صورت رعایت نمایید. در این شیوه شما رنگ های تند و گرم مانند قرمز، بنفش، زرشکی و غیره و غیره را بوفور مشاهده می نمایید.

👰 آموزش میکاپ عروس سبک ژاپنی

آموزش میکاپ عروس سبک ژاپنی

سبک ژاپنی مدلی از نوع آرایش یا میکاپ شرقی است. در این شیوه ابتدا برای زیرسازی از رنگ های روشن استفاده کرده و در برخی از موارد از رنگ های همرنگ پوست فرد نیز استفاده می شود. آرایش چشم ها را با استفاده از تیره سازی پلک ها انجام می دهند و آن را به سمت بیرون فید می کنند. در این روش از مژه های کم حجم بهره گرفته و آرایش لب ها با استفاده از رژ های دارای رنگ شاد می باشد.

👰آموزش میکاپ عروس سبک هندی

آموزش میکاپ عروس سبک هندی

این روش نیز مانند روش ژاپنی از شیوه های میکاپ عروس شرقی محسوب می شود که در آن به هیچ عنوان از اصل کلاسیک تبعیت نمی شود. در این شیوه برعکس شیوه ژاپنی ابتدا برای زمینه از رنگ های تیره استفاده می شود. آرایش چشم ها با رنگ های گرم انجام گرفته و رژگونه و لب ها نیز بوسیله رنگ های تیره صورت می پذیرد.